קטלוג יינות


 הרכב זנים: 90% קברנה סוביניון, 10% קברנה פרנק.
הכרם: כרם עלמה- גליל עליון, כרם כרמי יוסף וכרם מטע.
יישון: 18 חודשים בחביות עץ צרפתיות.
אחוז אלכוהול: % 14.5
מועד בציר: ספטמבר 2008
מועד ביקבוק: יולי 2010
הערות היינן: יין זה הינו שילוב מקורי בין ענבי קברנה סוביניון שגדלו בשני כרמים השונים באופיים. המיזוג השונה של שני הטרוארים יצר נופח ייחודי בבלנד הסופי אשר ללא ספק הוליד קברנה "קצת אחר" במפת היין הישראלית. זהו יין עוצמתי ואלגנטי, עם ארומות בולטות של פירות שחורים, תבלינים ורמיזה של עץ קלוי. היין בעל גוף מלא ומאוזן וסיומת ארוכה ומענגת. 

מחיר היין לצרכן: 95 ₪
 

Cabernet Sauvignon Reserve 2008

Cabernet Sauvignon Reserve

 
מידע נוסף

 יין זה הופק מענבי קברנה סוביניון מכרם עלמה שברמת דלתון, בשילוב קברנה סוביניון מכרמי יוסף בכמות זהה ובתוספת של קברנה פרנק.
לאחר ריסוק הענבים, הושרה התירוש יחד עם קליפות הענבים ל- 72 שעות, בטמפרטורה קרה של °14, למיצוי ארומות וצבע. לאחר מכן הוספו השמרים והיין תסס למשך כ- 14 יום. לאחר התסיסה האלכוהולית, נסחטו הקליפות, אך לתסיסה השנייה עבר רק הנוזל החופשי FREE RUN, וזאת במטרה לקבל יין עדין, עגול וקטיפתי.
היין יושן 18 חודשים בחביות עץ אלון צרפתי והושאר בחדר יישון הבקבוקים עוד מספר חודשים טרם יציאתו לשוק.
 
יין זה הינו שילוב מקורי בין ענבי קברנה סוביניון שגדלו בשני כרמים השונים באופיים: כרם עלמה הצפוני והקריר בעל הקרקע הבזלתית התורם מינרליות, חומציות וכושר יישון, וכרם כרמי יוסף מהרי יהודה, אשר נידב משפע הארומות הפירותיות שלו והעצים את גוף היין. המיזוג השונה של שני הטרוארים יצר נופח ייחודי בבלנד הסופי אשר ללא ספק הוליד קברנה "קצת אחר" במפת היין הישראלית.זהו יין עוצמתי ואלגנטי בעל צבע בורדו עמוק וצפוף, עם ארומות בולטות של פירות שחורים ותבלינים ורמיזה של עץ קלוי. היין בעל גוף מלא ומאוזן וסיומת ארוכה ומענגת.
 

created by armadil