רועי יצחקי מנכ"ל היקב.

הקים את היקב בשתי ידיו עוד במהלך לימודי התואר בכלכלה, הקדיש את כל מרצו וכישוריו לניהול היקב והוביל אותו להצלחה משגשגת בארץ ובעולם.

רועי, איש עסקים ויזם בכל רמ"ח איבריו בעל ידי זהב וראש שיווקי מבריק, ראשו לעולם לא מפסיק להתמלא רעיונות חדשים ועיניו בוהקות למשמע פרויקט או שת"פ במטרה לקדם את עסקיו.

 

"אני חי, נושם וישן עם עבודתי ביקב... יקב טוליפ הוא כמו ילדי הבכור שנולד לפני כשבע שנים והיום הוא כבר ילד בוגר שצבר חוויות והצלחות כבירות במהלך חייו"

 

יצחק יצחקי – ראש שבט משפחת יצחקי.

יצחק הגיע מעולם הנדסת הבניין והפך את חיבתו העזה ליין כמקצוע נוסף.

בסופי שבוע יצחקי ואשתו לאה מתייצבים ביקב לקבל את פני המבקרים כשחיוך תמידי נסוך על פניהם ורצון עז לשתף כל אורח אודות היקב ופועלו.

 

"אני משלב בין שתי אהבות עיקריות בחיי – משפחתי היקרה, שמעורבת בהצלחת העסק ויין שאני כה נהנה למזוג ולשתות..."

 

תמיר ארצי – יינן היקב.

תמיר, אגרונום בוגר הפקולטה לחקלאות ברחובות, עבד במספר יקבים בישראל ומתפקד כיינן ביקב טוליפ משנת 2005. תמיר מלווה את גידול הכרמים באופן צמוד, מפקח על כל שלבי הייצור ויוצר את הבלנדים של היקב. תמיר מוביל את סגנון היין של היקב- מודרני עוצמתי ומרגש.

"יצירת היין ביקב טוליפ זו חוויה ותענוג- תענוג להיות מסוגל לייצר יינות משובחים ללא פשרות, וחוויה להיות חלק ממשפחה כל כך מיוחדת..." 

 

 

נורית בר – מנהלת שיווק.

נורית אחראית על האסטרטגיה השיווקית של יקב טוליפ, בניית המותג וניהול מערך יחסי הציבור של היקב.

נורית נמצאת בקשר רציף עם עיתונאים, מנהלת את הפקת החומר השיווקי של היקב, נוסף לכך היא אחראית על כל מערך הייצוא  ועל שיתופי הפעולה העסקיים של היקב מול גורמים חיצוניים.

 

"העבודה ביקב מהווה עבורי התרגשות ואתגר רב, אני נחשפת לענף השיווק מכל היבטיו ונהנת לחדש ולרגש עבור קהל לקוחותינו הנאמן..."

 

 

פאיז חילף – עובד תפעול.

פאיז אחראי על עבודות התפעול השוטפות של היקב ועל הפעלתם של חברי הכפר שעובדים ביקב.

 

"העבודה עם החברים בכפר שונה ומאתגרת, לעיתים אני מרגיש שאני גם מנהל, אבא ומטפל ביום עבודה אחד, אני מרגיש שחברי הכפר הם ילדי הקטנים ואני נוהג איתם בעדינות ובלבביות..."

 

 

חברי כפר תקווה.

היקב מעסיק ארבעה חברים מכפר תקווה באופן שוטף :נתן, דדי, אלי וענבל  ,שחווים סיפוק רב מעבודתם ונהנים מתחושת השייכות לעשיית היין. גם המשפחה והצוות נהנים מהעשייה המשותפת עם חברי הכפר ושמחים לראות כיצד החברים נרתמים למשימה ,מרגישים שייכות ליקב ומממשים את יכולתם.

רועי יצחקי
יצחק יצחקי
תמיר ארצי
נורית בר
פאיז חילף
נתן וענבל

created by armadil