קטלוג יינות

 

הרכב זנים: קברנה פרנק, סוביניון בלאן.
הכרם: מושב מטע וכרם בן זמרה
יישון: נירוסטה בלבד.
אחוז אלכוהול: 12.5%
מועד בציר: אוגוסט – ספטמבר 2010
מועד בקבוק: מרץ 2011.
הערות היינן: וייט פרנק הינו בלנד מקורי ויצירתי, והתוצאה היא יין לבן חצי יבש בעל גוון מהפנט של ברונזה, ארומה של תותי שדה, תפוחים, ופריחת הדרים. בפה היין מתקתק ורענן, וניתן להנות ממנו כאפריטיף או לליווי מנות מגוונות מן המטבח הים תיכוני.
מחיר היין לצרכן: 79 ₪ 
 
White Franc 2010


מידע נוסף
White Franc 2010 הינו בלנד מקורי ויצירתי המשלב 65% מענבי הזן האדום קברנה פרנק, אשר נסחטו בעדינות מירבית על מנת למצות רק מיץ טרי ופירותי, בתוספת 35% סוביניון בלאן רענן וחמצמץ. 
 
מקור ענבי הקברנה פרנק הוא מכרם ניר שבמושב מטע (גובה 700 מ'). הענבים נבצרו באופן ידני ברמת הבשלה הדומה ליין אדום, על מנת שלא להתפשר על הפירותיות והמורכבות שהזן מציע בהיותו בשל. הענבים נסחטו בשלמותם בפרס פנאומטי, באופן שרק מיץ בהיר, רענן ועדין הופק מהענבים. 
התירוש הותסס בטמפרטורה נמוכה ע"י שמרים המותאמים לזנים לבנים, ותסיסתו הופסקה ע"י קירור עמוק של המיכל.
ענבי הסובניון בלאן נבצרו בפלאטו של כרם בן זמרה (גובה 750 מ'), ועובדו ביקב בצורה עדינה ואיכותית לקבלת יין לבן רענן וירקרק. בתום תקופת הצללה של שני היינות, נקבע הבלנד הסופי.
White Franc 2010 הוא יין לבן חצי יבש בעל גוון מהפנט של ברונזה, ארומה של תותי שדה, תפוחים, ופריחת הדרים. בפה היין מתקתק ורענן, וניתן ליהנות ממנו כאפריטיף או לליווי מנות מגוונות מן המטבח הים תיכוני.
 

created by armadil